Platební karta master card

Služby

Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti IT, komunikácií.

Benefity

Spoluprácou s nami si otvárate nové možnosti a výhody.

Šité na mieru

Všetky naše služby sú šité na mieru klienta.

Referencie

Naši klienti zlepšia svoj workflow a revenue.

Spojte sa s nami


Platební karta master card

Pro držitele - MasterCard® Mobile

Pokud jste bezpečnostní kód mPIN neměli poznačený v telefonu, nemusíte platební kartu blokovat. V opačném případě doporučujeme ihned zablokovat všechny karty, které máte v aplikaci MasterCard® Mobile zaregistrované.
mastercardmobile.cz/pro-drzitele-karet

KB - Zlatá karta MasterCard / Platební karty (debetní...

Produkt již není aktualizován!. Slovníček pojmů z oblasti platebních karet. Platební karty a jejich druhy KB - Zlatá karta MasterCard - diskuze
penize.cz/7403-kb-zlata-karta-mastercard

Zlatá karta - Komerční banka

Charakteristika Zlaté karty: prémiová bezkontaktní embosovaná platební karta pro výběry hotovosti a placení u obchodníka s řadou atraktivních doplňkových služeb. Jak získat Zlatou kartu?. Stříbrná firemní karta. Diners Club Corporate Card
kb.cz/cs...platby/platebni-karty/zlata-karta-visa-mastercard.shtml

Platební karty

Platby na internetu prostřednictvím platebních karet jsou dnes hojně používané. Bezpečnost plateb přes internet je rovněž dobře zabezpečená. V současné době je několik osvědčených druhů platebních karet. . Způsob provedení karet
casino-hra.cz/platebni-karty/

ČSOB - MasterCard Business Standard

zabezpečení internetových plateb kartou (3D Secure),. Debetní embosovaná bezkontaktní platební karta vydávaná k účtům vedeným v Kč i cizích měnách, kterou využijete v místech označených logem MasterCard k:. Výhody karet Čsob
.cz/cz...Podnikatele/Platebni-karty/Stranky/MasterCard-Business...

Karty | MasterCard®

Platební karta umožňuje obstarat si v případě potřeby okamžitě hotovost nejen v bance, ale také v bankomatu nebo u pokladny supermarketu (CashBack). Platební kartu si můžeme představit jako plnou peněženku, kterou můžeme mít.
mastercard.com/cz/osobni-karty/karty.html

Embosovaná karta

Vše, co jste chtěli vědět o embosované kartě. Embosovaná platební karta společnosti MasterCard Ve většině případů má mezinárodní platnost, vyloučeno ovšem není ani vydávání karet MasterCard s domácí platností.
embosovana-karta.webnode.cz/

Platební karty MasterCard oslavují v peněženkách Čechů 20...

První platební karty nesoucí značku MasterCard byly slavnostně Čechům představeny 19. února 1992 Komerční bankou. . Významné mezníky v oblasti platebních karet v ČR:
investujeme.cz/platebni-karty-mastercard-oslavuji-v-penezenkach-cechu-20

Debetní karty MasterCard - GE Money

Kartu si můžete pořídit k běžným účtům Genius.. Výhody debetní karty MasterCard stříbrná Nadstandardní, mezinárodní, embosovaná platební karta, která nově umožňuje bezkontaktní placení.
www.gemoney.cz/lide/karty/debetni-karty-k-uctum/debetni-karty-mastercard

- Raiffeisenbank

Debit Mastercard Basic. chci kartu se zlatým designem, která mi prinese prestiž. * V rámci tarifu eKonto KOMPLET je vždy jen jedna elektronická debetní platební karta nebo jedna debetní karta ve formě bezkontaktní nálepky.
rb.cz/osobni-finance ezne-ucty/debetni-karty/